Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

dzbanek filtrujący, szukam

dzbanek filtrujący, szukam

Kupujecie plastikowe butelki czy inwestujecie w te specjalne butelki na wodę z filtrami? Mam już troszkę dość tego plastiku, który się wala po całym domu i chyba wybiorę do drugie.

woo_oow

Posty: 1

 
Każdy powinien mieć butelkę filtrującą przy sobie. Zawsze można mieć czystą wodę bez względu na to gdzie jesteśmy. Super sprawa i co znaczące wcale to wiele nie kosztuje. Można rzeczywiście niskim kosztem zamówić sobie inne kolory butelkę filtrujących.

Wygodniś22

Posty: 25

 
Na pewno można zamówić filtry do butelek dafi i w łatwy sposób je wymienić na nowe. Wiem, bo sam z tego korzystałem, ale to było jakiś czas temu. Dzisiaj dostęp do takich filtrów jest o wiele łatwiejszy, bo wystarczy trochę poszukać w internecie.

wieszdo87

Posty: 31

 
Niezwykle znaczny wybór filtrów dafi do butelek jak i pod zlew można odnaleźć na stronie internetowej https://sklep.dafi.pl/produkty/filtry-przeplywowe.html. Wszystko jest opisane niezwykle dokładnie, zatem każdy na pewno znajdzie coś, co pasuje do jego dzbanka czy butelki.

beata77

Posty: 5

 
Według mnie butelka dafi z filtrem to strzał w dziesiątkę. Jest tania i łatwa w obsłudze, dlatego mam ją często przy sobie. Czysta woda to dla mnie priorytet, a wcale nie jest łatwo taką znaleźć. Po co mam kupować wodę w plastikowych butelkach skoro mogę sam sobie taką zrobić? Oszczędzamy pieniądze i planetę.

Sagerrak

Posty: 3

 
Kupuje kilka razy w roku dafi filtry do butelek i jest wszystko w porządku. Wytrzymują długo, dlatego są opłacalne. Mam czystą wodę, a właśnie na tym najbardziej mi zależało, dlatego polecam Wam wszystkim. Filtrowanie to tylko kilka minut i już można się cieszyć czystą wodą, na jakiej przecież każdemu powinno zależeć.

Marioleczka

Posty: 6

 
Dla mnie butelki dafi to strzał w dziesiątkę. Można zamówić sobie wszystko przez Internet i naprawdę niezwykle mnóstwo zaoszczędzić czasu jak i pieniędzy.

TomekK

Posty: 8

 
Mała i poręczna butelka z filtrem to super pomysł. Przydaje się i dla dzieci i dla dorosłych. Trudno byłoby mi znaleźć wady takiego rozwiązania, dlatego polecam wszystkim. Sprawdźcie jak smakuje czysta woda, a nie będziecie chcieli pić już nigdy więcej innej.

Boss

Posty: 5

 
Widziałem w internecie ofertę na dzbanki filtrujące szklane i myślę, że z niej skorzystam. Plastik zachodzi takim czymś i za dobrze nie wygląda, a szkło to szkło.

jendrekc

Posty: 10

 
Mam kilka filtrów do wody przepływowych i dają radę. Im mamy większe zanieczyszczenie wody tym częściej trzeba sprawdzać, w jakim stanie są filtry i je wymieniać.

Nikiiii

Posty: 4