Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

personalizowane upominki dla dzieci, jaka firma?

personalizowane upominki dla dzieci, jaka firma?

Gdzie mogę zamówić personalizowane upominki dla dzieci? Chodzi mi o sklep, który będzie miał bardzo dużo różnych produktów, aby wybrać prezent dla dziecka w wieku 6 lat.

Buła

Posty: 2

 
Jeżeli chodzi o warsztaty z igłą i nitką to muszę wam powiedzieć, że kiedyś zapisałam na nie moją córkę. Na początku byłam sceptycznie do tego nastawiona. Byłam zdziwiona, że moja córka tak niezmiernie polubiła te zajęcia i chce nadal na nie chodzić. Tutaj wysyłam wam stronkę http://www.gosilandia.pl.

Dzidzidek

Posty: 12

 
Wiem, że na takich zajęciach można realizować własne projekty. Ale czy dzieci faktycznie same szyją i czy to jest bezpieczne dla małego dziecka?

Kitas

Posty: 11

 
Kiedyś słyszałam o takim czymś jak szycie maskotek na zamówienie dla dzieci i powiem wam, iż to jest super pomysł. Chyba nie jedno dziecko, by się ucieszyło z takiego upominku.

czesteruś34

Posty: 26

 
Mojej koleżanki dziecko także uczęszczało na takie zajęcia. Wiem, iż dzieci realizują własne projekty. Szyją wszystko to co chcą, pod okiem sympatycznej Pani.

Yuri20

Posty: 23

 
Jest wiele stron, które oferują personalizowane upominki dla dzieci. Fajne są takie prezenty, w tym roku też będę ich szukać.

Booss23

Posty: 6

 
Moja koleżanka powiedziała mi, że jest coś takiego jak szycie maskotek z rysunków dzieci. Z chęcią dowiem się, kto takie robi.

Alfonsik5

Posty: 5

 
Ja kiedyś próbowałam robić nietypowe prezenty handmade, ale niestety nie wychodziły mi ładne. Teraz jak chce komuś dać taki upominek to zwracam się do profesjonalisty.

mew soncz7777

Posty: 6