Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

wydajne dedykowane serwery VPS w chmurze

wydajne dedykowane serwery VPS w chmurze

Cześć, znacie może jakąś ogarniętą firmę hostingową, oferującą domeny polskie i zagraniczne, ze stałym dostępem do serwera? A jak by oferowali serwery w chmurze, to już w ogóle byłaby bajka.

daro77

Posty: 12

 
O Kolego, przy takiej liczbie wejść to przez chwilę pomyślałem, że Ty Onetem zarządzasz :D A tak na serio, to oferta jest bardzo korzystna. Ceny robią wrażenie.

Wariat

Posty: 22

 
Nikt Cię do wyboru firmy hostingowej nie zmusza, ale ilość wejść na Twoją stronę na pewno zmusza Cię do wejścia na stabilne serwery. Oprócz ceny dużym plusem powyższej oferty jest jej bogactwo. Naprawdę masz z czego wybierać.

Acclaim

Posty: 19

 
Oferta bardzo spoko. Zawsze sprawdź jak długo dana firma istnieje na rynku, bo często zdarzają się firmy wydmuszki, które pojawiają się nagle i szybko znikają. Tutaj jak widać firma ma duże doświadczenie, więc to powinien być jej atut.

micko

Posty: 15

 
Za tę cenę nie znajdziesz na rynku lepszej oferty niż ta: www.microhost.pl Bardzo tanie domeny, naprawdę stabilne serwery, bardzo ścisła ochrona danych i rzeczywista pomoc techniczna ze strony usługodawcy.

alus

Posty: 13

 
Firmy nie znam, ale po pobieżnej analizie oferty musze stwierdzić, że ceny rzeczywiście są przystępne. Skoro gwarantują wydajność i stabilność serwerów i jest to potwierdzone przez dotychczasowych klientów, to nie widzę powodów by nie skorzystać z tej oferty.

Ciapek

Posty: 18