Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

naprawa lodówek Samsung Warszawa

naprawa lodówek Samsung Warszawa

Moja lodówka zaczęła bardzo głośno pracować. Coś jest z nią nie tak. Na razie lodówka stoi wyłączona, bo się po prostu boję. Szukam obecnie kontaktów do uczciwych serwisantów w Warszawie. Proszę o wasz udział w dyskusji. Mam nadzieję, że namierzę szybko profesjonalistę, bo dość trudno jednak funkcjonować bez lodówki :P

matek562

Posty: 7

 
Według moich doświadczeń warto od razu wybierać serwis niezależny urządzeń domowych, ponieważ tacy fachowcy rzadko naciągają cię na zastosowanie oryginalnych części. Wiadomo :P

monichś

Posty: 23

 
Poproś obowiązkowo o ostatnie referencje z wykonanej naprawy. Zawsze tak wybieram serwisy do naprawy przeróżnego sprzętu i jeszcze na takim podejściu się nie zawiodłem.

bruklin187

Posty: 12

 
Niektórzy producenci lodówek oraz ogólnie sprzętu AGD udostępniają listy najpopularniejszych usterek, z których możesz skorzystać do oceny własnego problemu. W takim przypadku znacznie lepiej negocjować warunki serwisu.

propek1

Posty: 15

 
Kupiłem używaną lodówkę, no i niestety coś w niej pękło, zaczęła głośno pracować. Ogólnie czysta komedia. Dzwoniłem do kilku serwisów i niezależnych fachowców, ale ostatecznie wybrałem proserwis.waw.pl. Nie tylko podjęli się naprawy zużytej lodówki. Dostarczyli mi bardzo tanie zamienniki, które do tej pory normalnie działają. Wybrałem ten serwis lodówek, bo praktycznie od razu uprzedzono mnie o możliwości prawidłowej naprawy.

Sarenka

Posty: 18

 
Każdy serwis pogwarancyjny powinien mieć listę usług, w których się najbardziej specjalizuje. Kontakt do serwisu pogwarancyjnego warto sobie załatwić już podczas obowiązywania zwyczajowej gwarancji. No i samodzielnie też zobacz, czy wszystkie funkcje lodówki ustawiłeś właściwie.

polar00

Posty: 12