Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Projektory LED

Projektory LED

Cześć, czy macie doświadczenia z zakupem projektorów DLP? Potrzebuję projektora do firmy, bo zaczynamy robić profesjonalne prezentacje przed klientami, a bez projektora nie ruszymy z nowym projektem. Proszę o sprawdzone rozwiązania. Koszty mnie raczej nie obchodzą.

mew soncz7777

Posty: 10

 
Pamiętaj, że w nowoczesnych projektorach masz do czynienia z ciekawymi filtrami. To właśnie poprzez filtry możesz wyeliminować, np. braki w wyświetlaniu czerni podczas użytkowania projektorów LED.

doobryVIP

Posty: 32

 
Moim zdaniem różnice pomiędzy technologiami wyświetlania w projektorach zaczyna się zacierać. Grunt to nie wybierać najtańszych bubli :)

Alexiii

Posty: 12

 
Moja firma zlecała zakup kilkunastu projektorów w maxled.tv. Porozmawiaj z nimi. Inwestycja się udała. Wielu pracowników po przetestowaniu firmowych projektorów od nich postanowiła sobie kupić sprzęt do domu, pod konsole i kino domowe głównie. Też mam projektor mobilny. Cichutki, świetnie chłodzony, prosty w obsłudze. Technologia faktycznie poszła do przodu. Często jestem na wyjazdach. Projektor pakuję do torby, zajmuje niewiele miejsca i nadrabiam zaległości filmowe wieczorami. Świetny sposób na relaks, inwestycja długoterminowa. Markę MaxLed znam po prostu z doświadczenia i to chyba optymalne polecenie. Daj znać w razie czego, czy się zdecydowałeś na zakup.

E-GOista

Posty: 14

 
Przy zakupie projektora warto ocenić przede wszystkim poziom hałasu urządzenia, przekątną wyświetlanego obrazu, żywotność, jasność, kontrast, rozdzielczość. Starsze modele projektorów strasznie hałasują i uniemożliwiają wręcz normalne oglądanie filmów, więc uważaj na ten punkt koniecznie.

Kitas

Posty: 13

 
LED jest na pewno słabsze od DLP, ale i tańsze, więc warto kupić projektor pod konkretne oczekiwania. Projektorów DLP praktycznie się nie serwisuje. Nigdy nie miałem z nimi problemów technicznych.

mikuser

Posty: 15