Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Naprawa sprzętu gospodarstwa domowego - gdzie?

Naprawa sprzętu gospodarstwa domowego - gdzie?

Hej.
Interesuje mnie to, kto wykonuje naprawę sprzętu gospodarstwa domowego w mojej okolicy. Może macie namiary na jakichś sprawdzonych specjalistów, jakim bez dwóch zdań należałoby zaufać?

Adi666

Posty: 24

 
Jestem przekonany, że usługi serwisowe Whirlpool będą w stanie sprostać Twoim wymaganiom. Osobiście nie zawiodłem się, bo podczas okresu gwarancyjnego zgłosiłem usterkę. Przyjechał przedstawiciel serwisu, który szybko się z nią uporał i przywrócił mojej pralce pełną sprawność. Nie mogę mieć zastrzeżeń do usług serwisowych.

szmagibuu5

Posty: 20

 
Należy podkreślić, że w wielu przypadkach naprawa sprzętu gospodarstwa domowego jest konieczna, albowiem klienci w niewłaściwy sposób użytkują sprzęt AGD. Takich przypadków jest niezmiernie mnóstwo, a wymieniał mi je niedawno podczas spotkania znajomy serwisant. Często ludzie popełniają błędy, a potem narzekają na producenta urządzeń AGD.

LOOKAS1989

Posty: 24

 
Stanąłem niedawno przed koniecznością, aby odwiedził mnie mobilny serwis Whirlpool.

Byłem zszokowany, gdy wizyta odbyła się jeszcze tego samego dnia. Mój problem został potraktowany bardzo poważnie, ponieważ nie wyobrażałem sobie życia bez pralki, która z dnia na dzień przestała działać i nie reagowała na żadne przyciski. Polecam serwis http://whirlpoolserwis.pl.

MacieqLeo

Posty: 27

 
Sam dość długo wybierałem serwis urządzeń agd, bo nie wiedziałem, kto fachowo podejdzie do realizacji usług i wykona je prawidłowo. Mnóstwo przeczytałem tutaj o kiepskich fachowcach, którzy wysoko się cenią, a tak rzeczywiście nie dysponują pożądanych umiejętności.

Kruk

Posty: 26

 
Jestem zadowolony z tego, jaki serwis AGD w Jeleniej Górze udało mi się odnaleźć w zeszłym roku. Nagle padła mi zmywarka, niemniej jednak prędko zareagowałem – jeden telefon i niedługo wszystko działało już prawidłowo.

Za naprawę 5-letniej zmywarki zapłaciłem tylko 100 złotych :)

alimer56

Posty: 26

 
Wybierając serwis urządzeń AGD polecam Wam wziąć pod uwagę całkiem dużo kryteriów, dzięki czemu wasz wybór będzie naprawdę zaplanowany.

W przeciwnym wypadku możecie trafić na kiepskiej klasy fachowca, który zrobi wszystko „na odwal”, co sprawi, że Wasz sprzęt AGD po naprawie nie podziała zbyt długo.

tyczner,

Posty: 33

 
Z mojej perspektywy naprawa pralek w Jeleniej Górze to stosunkowo bezproblemowa sprawa.

Mam namiary na 2-3 interesujące firmy, które powinny spełnić Wasze oczekiwania w tym zakresie. W wypadku zainteresowania mogę podać numery telefonów lub adresy stron WWW.

GGregbard

Posty: 21