Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Elewacje kompozytowe

Elewacje kompozytowe

Solidna trwała deska tarasowa – jaką kupić? Chcę sobie w końcu zrobić podłogę na tarasie bo póki co mam mało przyjemne płytki ceramiczne, które źle wyglądają i też są zimne w dotyku itd. Jaki typ deski polecicie, co montowaliście u siebie?

Yuri20 

Posty: 5

 
Niby za jakość trzeba zawsze więcej zapłacić ale przy okazji desek tarasowych to bym się z tą tezą nie do końca zgodził, bo można znaleźć tanio dobrą deskę która posłuży przez lata ale też trzeba mieć trochę farta przy tym.

Julian

Posty: 32

 
No ja to widzę w sieci różne ceny za takie typowo tarasowe deski. Raz mi się pokazują podłogi za dwie stówki od metra innym razem za stówkę...ciekawy jest taki duży rozrzut w cenach z czego to może wynikać? Dodam, że mówię tylko o kompozytowych, tylko te porównuję.

Mitja

Posty: 13

 
Ja to zazdroszczę ludziom którzy mają swój domu i przy domu taras...to musi być przyjemne, kiedy można sobie tak wyjść rano na śniadanie na dwór, albo wieczorkiem wypić wino też pod chmurką.

tunczyk

Posty: 20

 
Współpracuję od jakiegoś czasu z marką Tardex jeśli chodzi o deski kompozytowe do montażu podłogowego i na elewacji. Jasne warunki, wysoka zawartość naturalnego drewna w całej mieszance, szeroki wybór kolorów, przystępne ceny. Przy większych zamówieniach można u nich zamawiać deskę na wymiar – od 1 metra do nawet 6 metrów.

alibaba

Posty: 9

 
Deski to się super kładzie bardzo sprawnie robota idzie, jeśli ktoś chce samemu zamontować sobie podłogę na werandzie tarasie itd. to zdecydowanie polecam deskę.

Yuri20

Posty: 16

 
Często jest tak że płaci się za markę a nie za konkretną jakość deski. Dobrze znamy tę zasadę przy kupowaniu ubrań. Czasem wystarczy że jakaś bluzka ma odpowiednią markową metkę i już cena idzie mocno w górę mimo że materiał jest użyty dokładnie ten sam jak przy bluzce zrobionej przez mniej znanego producenta.

luke130

Posty: 29

 
Znajomy sobie montował niedawno deski na tarasie i jest zadowolony, jeśli go dobrze zrozumiałem to on ma jakiś kompozyt, mieszanka drewna z czymś syntetycznym.

@marcelko

Posty: 23

 
Oj faktem jest że teraz tych materiałów budowlanych i mozliwości urządzania wnętrz czy elewacji to jest zatrzęsienie. Kiedyś człowiek wchodził do sklepu były dwie rzeczy do wyboru teraz wchodzi i dostaje oczopląsu ;P

@_yyy111

Posty: 8