Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Płytki do łazienki

Płytki do łazienki

Gdzie waszym zdaniem w Trójmieście warto kupić płytki łazienkowe? Bardzo mi zależy na różnym stylu wykończenia płytek. Szczególnie podobają mi się płytki drewnopochodne, więc w taką kategorię bym celował. Jeżeli macie ciekawe rady dotyczące wykończenia łazienki chętnie przyjmę każdą :) Pozdrawiam serdecznie.

tigra32

Posty: 13

 
Zobacz, czy sklep posiada różne formaty płytek. Do łazienki koniecznie wybieraj lekko chropowate, absolutnie unikaj niezwykle gładkich płytek. Ja bym ci polecał płytki łazienkowe z Włoch, bo naprawdę pięknie wyglądają, proste w montażu, wiele nietypowych wykończeń. W Trójmieście najszybciej płytki łazienkowe, meble i armaturę dostarczą ci w iglazura24.pl. Zagraniczne płytki posiadają w krajowym cenniku można powiedzieć i sporo doradzają w aranżacjach pomieszczeń.

Dr Nemo

Posty: 35

 
Gres jest dość odporny na ścieranie i stosunkowo tani. Dla mnie to zawsze uniwersalne rozwiązanie do łazienki.

TomekK

Posty: 22

 
Jak dla mnie to beżowe, białe, neutralne kolorystycznie płytki są super. Mniej zabrudzeń na nich widać, a poza tym wnętrze możesz wyeksponować kolorystycznie innymi akcesoriami czy meblami łazienkowymi.

Adi666

Posty: 34

 
Pamiętaj, że płytki łazienkowe znajdziesz w wersjach, które imitują inne materiały, np. kamień, drewno, do tego piękne mozaiki dochodzą. Masz zatem w łazience prawdopodobnie największy potencjał wykończenia wnętrza.

propek12

Posty: 26

 
Absolutnie odradzam płytki mocno polerowane, takie niesamowicie gładkie, po których człowiek się po prostu ślizga. Miałem taką łazienkę i musiałem modernizować, bo się nie dało funkcjonować, szczególnie kiedy dzieci się pojawiły.

miloKROSS

Posty: 34