Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Białe panele - sklep online

Białe panele - sklep online

Witam serdecznie.

Stoję przed koniecznością zakupu paneli, więc moglibyście polecić mi jakiś sprawdzony sklep, w którym to zrobię w korzystnych cenach?

Dagmara87

Posty: 20

 
Dziwi mnie fakt, że klienci tak małą uwagę przykładają do podkładów pod panele. Przecież to właśnie od jakości zastosowanego podkładu zależy to czy podłoga będzie cicha i posłuży nam przez wiele lat. Mam wrażenie, że duże grono klientów nie jest po prostu świadomych, co jest istotne na etapie wyboru paneli.

Mr Frog

Posty: 22

 
Podkład pod panele zawsze warto skonsultować ze specjalistą, bo sam tak robię.

Przede wszystkim dobrze jest mieć zaufanego sprzedawcę w sklepie, który dysponuje stosowną wiedzą na tematy, jakie stają się przedmiotem naszego zainteresowania. Szukając takich informacji np. w Internecie musielibyśmy poświęcić na to naprawdę wiele czasu.

Wariat

Posty: 33

 
Także posiadam panele na podłogach i w żadnym stopniu nie żałuję wyboru. W łatwy sposób mogę zadbać o ich pielęgnacje, a codzienne sprzątanie także nie sprawia mi nawet najmniejszych kłopotów.

Polecam zwrócić uwagę na to, aby panele były ciche i ciepłe.

ireczuś34

Posty: 24

 
Wybierając sklep z panelami podłogowymi zawsze zwracam uwagę na aspekty cenowe, jakie są dla mnie najistotniejsze oraz szerokość asortymentu. Pozostałe kwestie mają dość marginalne znaczenie, bowiem potrafię na własną rękę dostosować model odpowiadających mi paneli pod każdym względem, więc pomoc sprzedawcy nie jest mi potrzebna :)

plertoo3

Posty: 32

 
Mogę podzielić się swoimi doświadczeniami, bo mi akurat zależało na łatwych w montażu, tanich, a zarazem w miarę trwałych panelach co najmniej na kilka lat do pokoju dziecka. Spełniający te warunki produkt znalazłem w sklepie: http://podlogi24.net/panele-o_c_76_1.html, gdzie dokonałem zamówienia i już po 2-3 dniach mogłem przystępować do montażu paneli :)

derums3

Posty: 23

 
Wydaje mi się, że kluczem do sukcesu przy układaniu paneli jest zastosowanie odpowiedniego podkładu do paneli, który będzie dostosowany do naszych potrzeb i rodzaju zastosowanych paneli.

Na szczęście producenci dają wręcz nieograniczony wybór podkładów, o czym przekonałem się na własnym przykładzie, gdy musiałem dokonać takiego zakupu.

zbiorczyk67

Posty: 25