Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Szukam siatki dla zwierząt domowych

Szukam siatki dla zwierząt domowych

Szukam faktycznie mało nasiąkliwych siatek rybackich. Byłbym zainteresowany dużym zakupem, natomiast muszę mieć pewność, iż to siatki perfekcyjnej jakości. Polecacie coś może dokładnie? Może jakiegoś sprawdzonego producenta?

wom_ww

Posty: 4

 
Z powodzeniem możesz skorzystać z takich siatek na ptaki. Mnie też pomogły, bowiem są mega skuteczne. Co więcej, te siatki nie są drogim rozwiązaniem. Ja wykorzystuję je również na działce i chwalę sobie, bowiem się zupełnie nie niszczą. Mam siatki z polipropylenu. Polecam.

Fiflek

Posty: 10

 
Mnie zależałoby na siatkach na woliery. Widzę, iż tu raczej hodowcy są zgodni co do tego, iż także polietylen, jak i polipropylen są odpornymi i wytrzymałymi tworzywami. Muszę wszystko wymienić od nowa, więc chcę mieć pewność, iż decyduję się na fachowe rozwiązanie :)

dobryjoy

Posty: 13

 
Jeżeli już jesteśmy przy siatkach PP i PE, to powiem, iż sam zamontowałem takie siatki na ptaki w ogrodzie, żeby nie wyżerały owoców. Skuteczność jest rzeczywiście niezwykle dobra. Polecam.

Szaju

Posty: 24

 
Ten rodzaj siatek wykorzystujemy jako siatki leśne. Jeżeli pytacie o jakość i skuteczność, to jest rewelacyjna. Bez dwóch zdań kupować :) Polecam, albowiem to siatki z dobrego tworzywa, jaki jest polipropylen. Nie odkształcają się pomimo deszczów i skrajnych temperatur. Odpowiednio można powiedzieć, iż są nie do zdarcia :)

tigra32

Posty: 16

 
To widzę, że rzeczywiście muszą być mocne. Jestem zainteresowany, bo dużo czytałem i dowiadywałem się o siatkach dla rolnictwa. Mnie potrzebne jest takie coś do ogrodu.

mirekp2005

Posty: 11

 
Kupiłem tutaj siatki na ptaki i to w dodatku w dobrej cenie https://bagan.pl/siatkiochronne-dla-rolnictwa/siatki-na-ptaki. Sprzedawca dokładnie zaznajomił mnie, z jakim asortymentem mam do czynienia i jak to zamontować. Polecam.

pawel253

Posty: 24

 
Z takich siatek na ptaki można skorzystać w ogrodzie do zabezpieczeń? Muszę coś zrobić na wiosnę, bo ptactwo jest u mnie szczególnie natrętne :) Jak coś możecie powiedzieć na ten temat, to bardzo dziękuję.

Andzia

Posty: 17