Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Meble ogrodowe technorattan w Krakowie

Meble ogrodowe technorattan w Krakowie

Poszukuję oferty krzeseł z technorattanu. Chcę odnowić ogród. Będę konkretnie zabierał się za robotę w ogródku jak zacznie się sezon. Jak coś znacie w krakowie, dajcie kochani znać. Czekam, z góry dzięki.

Dyduchrr

Posty: 7

 
Zobaczcie sobie tą altanę ogrodową to sklep z krakowa http://modnymebel.istore.pl/pl/altanka-i-pawilon. Niesłychanie dobra jakość, jak pragniesz wysyłkę, to jest szybka, wszystko najrzetelniej jak może być.

E-GOista

Posty: 22

 
Kupiłam u nich stół z technorattanu. Sklep mieści się w krakowie, można obejrzeć nie tylko na stronie ich meble, więc nie kupuje się kota w worku, poza tym najwyższa jakość jeśli chodzi o wykonanie.

gregcie@

Posty: 27

 
W naszym ogrodzie najbardziej jesteśmy zadowoleni z zakupu huśtawki ogrodowej z technorattanu, kupowaliśmy też w krakowie. Jest okupywana przez dzieci, wieczorami to ja spędzam na niej miłe chwile z książką.

opanik44

Posty: 11

 
Bardzo spodobała mi się huśtawka ogrodowa z technorattanu. Chyba będę musiała ją kupić, bo dzieciom też podoba się taka forma leżakowania i bujania się:) Jak na kraków to niezła oferta cenowa, widziałam też, że mają często jakieś obniżki cen, więc może uda się jeszcze taniej kupić. Pozdrawiam.

Darek

Posty: 30

 
Na pytanie czy meble ogrodowe rattanowe są trwałe, odpowiadam, że tak i poza tym polecam sklep z krakowa, bo warto u nich kupować. Rattan też jest wytrzymały i nie ma prawa zgnić, jak o niego dobrze zadbasz odpowiednio. Polecam naturalny design, świetnie się komponuje z zielenią. Naprawdę polecam:)

Nikuś23

Posty: 17

 
Na pytanie czy meble ogrodowe rattanowe są trwałe, odpowiadam, że tak i poza tym polecam sklep z krakowa, bowiem należałoby u nich kupować. Rattan też jest wytrzymały i nie ma prawa zgnić, jak o niego dobrze zadbasz odpowiednio. Polecam naturalny design, znakomicie się komponuje z zielenią. Faktycznie polecam:)

andrew66

Posty: 19

 
Naciąłem się u nierzetelnego sprzedawcy w sieci na meble ogrodowe. Tutaj widać, że jest rzetelnie, lecz najlepiej podjechać sobie osobiście do sklepu w krakowie i wykonać kupowanie. Moje meble rozpadły się po sezonie, z pewnością nie był to technorattan:( Teraz jestem już wiele bardziej czujny:) Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

dobrusia

Posty: 21

 
Kupiłam krzesła z technorattanu w krakowie, jestem z nich zadowolona. Są nie tylko wygodne, ale i lekkie, nie trzeba ich konserwować, nic się z nimi nie dzieje, dlatego taki zakup do ogrodu polecam wszystkim.

labuh

Posty: 18