Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

prace na wysokościach Łódź, znacie firmę?

prace na wysokościach Łódź, znacie firmę?

Pilnie wymagają fachowca od prac na wysokościach. Koniecznie ktoś z Łodzi lub okolic. Jeżeli znacie, polecacie – dajcie znać. Chodzi o grubszą robotę. Na pewno niejednorazową.

Gucio

Posty: 3

 
Nie znam nikogo, kogo mógłbym polecić. Naprawdę, jeśli chodzi o wycinkę drzew, to w Łodzi jakoś kiepsko z usługami. Też muszę znaleźć jakiegoś rzetelnego fachowca.

codePerformance

Posty: 20

 
Doskonała firma – https://arbos.org.pl. Polecam ze względu na jakość prac ogrodniczych, jakie gwarantują. Są fachowi, dokładni i doświadczeni. Działają w Łodzi i w okolicach.

Kitas

Posty: 7

 
Czekam. Mam nadzieję, że znajdzie się tutaj choć kilka osób, które podzielą się opiniami na temat prac ogrodniczych, jakie oferują firmy w Łodzi. Nie mam dobrego doświadczenia z ostatnim z usługodawców. Poszukują naprawdę rzetelnej firmy.

johncena67

Posty: 18

 
Zależy na jaką firmę trafisz. Zawsze można porównać ceny, ale ja poszłabym bardziej w kierunku jakości. W przypadku prac ogrodniczych jakość to najważniejsze kryterium. Nie wyobrażam sobie oddania swojego ogrodu w ręce nierzetelnego usługodawcy :) Łódź to miasto, w którym bez problemu można znaleźć dobre firmy.

Seba123

Posty: 5

 
Jeśli są to chore lub martwe drzewa to nie będziesz mieć problemów z wycinką drzew. Najlepiej, gdy oceni ich stan jakaś rzetelna firma z Łodzi. Na pewno tu kogoś znajdziesz. Nie są to kosmiczne sumy, więc bez obaw. A co do decyzji, to wcale nie jest tak trudno. Każda sytuacja jest inna, więc trudno powiedzieć coś w Twoim temacie :D

TomekK

Posty: 9

 
Mam dylemat, czy będę mógł sobie pozwolić na wycinkę drzew. Kupiłem działkę pod budowę. Podobno ciężko o coś takiego w Łodzi. Napiszcie, jak sprawa wyglądała u was. Od czego zacząć, jeśli zaczną się problemy z decyzją. Sprawa pilna, piszcie. Z góry bardzo dziękuję.

Marko

Posty: 7

 
Myślę, że najlepiej to zadzwonić w kilka miejsc i dopytać. Na stronach firm, które oferują prace wysokościowe w Łodzi, raczej trudno znaleźć cennik. Koszt zależy od projektu i na pewno spędzonego czasu na wykonaniu usługi. Na pewno nie są to wygórowane ceny :)

neimar10

Posty: 10

 
Prace ogrodnicze, dotyczące w szczególności ogromnych terenów i drzew, jakie potrzebują cięcia, nie należą do tanich. Najlepiej sięgnąć z usług w olbrzymiej firmie w Łodzi, bo ceny są podobne, niemniej jednak jeżeli chodzi o jakość wykonania to osobiście stawiam na renomowanych usługodawców. Pozdrawiam.

Boberek

Posty: 4

 
Zależy na jaką firmę trafisz. Zawsze można porównać ceny, natomiast ja poszłabym niezwyklej w kierunku jakości. W wypadku prac ogrodniczych jakość to najważniejsze kryterium. Nie wyobrażam sobie oddania swojego ogrodu w ręce nierzetelnego usługodawcy :) Łódź to miasto, w jakim bez problemu można odnaleźć idealne firmy.

Grabow12

Posty: 8