Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Rękawice ochronne, jaki sklep ?

Rękawice ochronne, jaki sklep ?

Potrzebuję kupić dobrej jakości opielacz ręczny. Wcale nie musi być tani, bo chcę kupić trwały wyrób choćby na kilak lat. Mam kilka adresów sklepów w sieci, a wy polecacie może jakiś konkretny? Czekam i dzięki.

cichoszek

Posty: 10

 
Tu macie tanie grille ogrodowe http://domogrod24.com/pl/c/Grille/286. To sklep internetowy z hurtowymi cenami. Jak najbardziej polecam, mają trwałe wyroby. Jeśli chodzi o grille to chyba jedna z najniższych cen, z jaką się spotkałam. Polecam.

CHatka-eKo

Posty: 14

 
Jeśli chodzi o system nawadniający to taśma nawadniająca jest najlepsza. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o większą powierzchnię. Sam sobie ją zamontowałem i widzę, że niezmiernie dobrze się sprawdza. Poza tym nie jest to duży wydatek w porównaniu z innym metodami. Ogólnie polecam bez różnicy na uprawy, albowiem się nadaje pod każdą.

mamarek

Posty: 19

 
Mają plandeki w różnych rodzajach ze wzmocnieniami, niesłychanie ok szeroka oferta. Genialnie zaopatrzona hurtownia. Mam nadzieję, że zanim zdecyduję się na zakupy, ceny nie wzrosną :)

karamba1995

Posty: 29

 
A przy okazji można dokupić sobie resztę akcesoriów. Mocne mają rękawiczki ochronne, w niezmiernie dobrej cenie. Generalnie można zaopatrzyć się w naprawdę konieczne rzeczy, natomiast nie tylko do ogrodu. Na mnie przyszedł też czas, by zmienić stary grill ;-)

Oct714

Posty: 19

 
Taki sprzęt ogrodniczy to komfortowe rozwiązania. Wiem coś o tym, bo gdy nie miałem opielacza ręcznego to naprawdę mocno się napracowałem. Z takim gadżetem to sama przyjemność :)

syrena88

Posty: 13

 
Jeśli chodzi o nawadnianie pola to sporo jest metod, lecz faktycznie najtańszym rozwiązaniem będzie taśma. Taki system można zrobić samemu, parę wskazówek nawet odszukanych w internecie i pełna oszczędność na projekcie :) Ja jestem samodzielnym w takich kwestiach ogrodnikiem.

andrew66

Posty: 15