Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Skalniaki - sprawdzona firma?

Skalniaki - sprawdzona firma?

Hejka. Przeglądam różne projekty na skalniaki i nie mogę się zdecydować, w jakim miejscu go postawić. Jest tu może osoba, jaka wie, gdzie mogę znaleźć informacje na temat odpowiedniego umiejscowienia.

bogowie4

Posty: 17

 
Ja jestem takiego zdania, iż na skalniaki ogrodowe powinno się wybierać tylko i wyłącznie wieloletnie byliny, które ponadto powinny szybko rosnąć, aby w krótkim czasie pokryć całą powierzchnię kamieni.

polekk6

Posty: 19

 
Wszystkie materiały do budowy skalniaka ogrodowego można zdobyć w sklepie ogrodniczym.

Skupiły bym się jednak tylko i wyłącznie na pozyskaniu w takim sklepie kwiatów. Przecież resztę (ziemię, kamienie i skały) zupełnie za darmo proponuje nam matka natura.

GIZIU

Posty: 27

 
W naszym wypadku postawiliśmy tylko i wyłącznie na wyobraźnię. Nasz przydomowy skalniak zrobiliśmy w niecodziennej formie. Mąż wyłożył kamieniami niewysoki murek, między ściankami zostawił lukę, w jaką nasypaliśmy ziemi. Potem posadziliśmy tam pnące byliny, najlepiej prezentuje się pochrzyn.

Pacothelllucia

Posty: 17

 
My podczas planowania skalniaka, zapomnieliśmy o tym, że byliny błyskawicznie się rozrastają i musieliśmy kilkukrotnie powiększać jego powierzchnię.

Klarka45

Posty: 17

 
Mój kolega ogrodnik zawsze powtarza mi to jak mantrę, że skalniaki ogrodowe nie muszą wyglądać tak samo. To od ich właścicieli ma zależeć ich kształt, rozmiar, a także forma. To również oni powinni mieć największy wpływ na to, w jakim miejscu będzie się on znajdował.

pawel253

Posty: 21

 
Według mnie zbiór najrzetelniejszych informacji na temat prowadzenia i pielęgnacji skalniaka odnajdziemy na stronie http://skalniaki.org w sieci to jedna z niewielu witryn poświeconych tej tematyce.

Sklepik

Posty: 22

 
Dopiero po roku zaczęłam wprowadzać zmiany w swoim skalniaku. Zauważyłam bowiem, iż jesienią i zimą wygląda on brzydko, a dokładnie jak kupa kamieni.

W sklepie ogrodniczym odszukałam na szczęście całoroczne byliny i dzisiaj jest już ogromnie lepiej.

david011

Posty: 25

 
Będąc właścicielem skalniaka w ogrodzie, dużą uwagę trzeba zwracać na pędy i kłącza rozrastających się bylin. Niektóre z nich należy co jakiś czas obcinać, albowiem mogą one osłabiać kruchsze rośliny.

Yuri20

Posty: 23

 
Mój kolega ogrodnik zawsze powtarza mi to jak mantrę, iż skalniaki ogrodowe nie muszą wyglądać tak samo. To od ich właścicieli ma zależeć ich kształt, rozmiar, a zarówno forma. To również oni powinni mieć największy wpływ na to, w jakim miejscu będzie się on znajdował.

Krakus

Posty: 37