Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Fotel do masażu kręgosłupa

Fotel do masażu kręgosłupa

Co sądzicie o wykorzystywaniu fotela masującego w ramach rehabilitacji po wypadku samochodowym? Zastanawiamy się z mężem nad zakupem czegoś takiego – a nie jest to mały wydatek – dlatego chcemy mieć w miarę pewność, że to coś faktycznie pomoże, bo żeby tak mąż miał chodzić na masaże do fizjo, to średnio ma czas, siłę i też jednak w długiej perspektywie czasu jest to kosztowne...

labuh 

Posty: 6

 
Przede zakupem fotela masującego to ja bym radziła na pewno o wszystko po kilka razy dopytać. Choćby o max obciążenie, kwestie dostawy, wniesienia itp. Bo wiem że sąsiad kiedyś kupił sobie taki fotel to mu podstawili pod drzwiami i do widzenia...a to cholerstwo ważyło coś koło stu kg ponoć.

Lupusx

Posty: 16

 
Jest coraz więcej firm które sprzedają tego typu fotele. Sama widzę u nas, że często jakiś przedstawiciel dzwoni i namawia na kupno. Na pewno jest to jakaś alternatywa żeby poszerzyć ofertę pensjonatu, ale też koszt. Na pewno temat do zastanowienia.

Lupusx

Posty: 15

 
Na pewno dobrym kryterium jeśli ktoś chce kupić fotel masujący jest cena. Jeśli fotel jest za tysiaka to raczej bym tutaj cudów jeśli chdozi o terapię nie oczekiwał.

namok

Posty: 17

 
Nie mam pojęcia od kogo tego typu fotel masujący kupić. Nigdy z czegoś takiego nie korzystałam, chociaż w uzdrowisku gdzie ostatnio byłam w górach to mieli coś takiego, widziałam że sporo osób się ustawiało w kolejce żęby skorzystać.

pawel253

Posty: 14

 
Wiem że moja siostra chciała sobie kupić taki fotel masujący ale wyskoczyło jej sporo innych wydatków – choćby w związku z operacją szwagra i sobie odpuściła, ale podejrzewam że za jakiś czas znowu wróci do tego pomysłu.

nikolusw

Posty: 5

 
Do rehabilitacji w domu bardzo dobrze nadaje się odpowiedni fotel masujący, ale musi być atestowany, medycznie sprawdzony, a nie jakiś „zabawkowy” jakich trochę na rynku jest (zwłaszcza u różnych domokrążców). Nasz fotel kupowaliśmy od sklepu Kluczborka (ich strona online - prohealth.pl ). Świetny kontakt, wszystko tłumaczą, sam fotel jeśli chodzi o design to w zasadzie nie różni się od klasowego eleganckiego mebla. Dużo programów, można masować i górę i dół, a nawet stopy. Są efekty takiej terapii, i też w dłuższej perspektywie czasu fotel na siebie zarobi, bo po prostu nie wydajmy na masażystę.

Lupusx

Posty: 9

 
Na pewno w powrocie do pełni sił po wypadku taki fotel by pomógł mojemu bratu. Zastanawiamy się z rodzeństwem nad zainwestowaniem w tego typu urządzenie (jest nas troje, więc koszty się rozłożą).

wrrraak22

Posty: 12

 
Mój mąż to ma straszne te bóle w dolnej części kręgosłupa. Czasami jak się schyli to można mieć wrażenie że już się nie będzie w stanie wyprostować. Promieniuje mu to też na nogi...Może się uda w przyszym roku załatwić mu sanatorium. Jest to jakaś opcja.

benia32

Posty: 23

 
Witam. Myślę, że takie fotele to mają głównie zastosowanie w ośrodkach różnego typu – uzdrowiska, hotele, spa i tak dalej. Tak prywatnie do domu to chyba mało osób stać na taki luksus...no chyba, że tylko ja tak mało zarabiam? ;-) Kto wie...w końcu jest 500+ ;-)

edyta123

Posty: 13