Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

autoryzowany serwis iPhone w Szczecinie

autoryzowany serwis iPhone w Szczecinie

Hej wszystkim. Gdzie w Szczecinie można naprawić zbitą szybkę w iPhonie? Moim bawiła się siostrzenica i jej upadł.
Chciałbym go szybko naprawić. Ktoś, coś?

damian

Posty: 13

 
Najlepiej żeby Ci serwisanci sami byli właścicielami urządzeń Apple. Wtedy ich wiedza poparta byłaby doświadczeniem i praktyczną znajomością urządzeń. Oddaj swój telefon jedynie w ręce profesjonalistów, wykonujących swoją pracę z przyjemnością.

nikolusw

Posty: 29

 
Firmą godną uwagi jest http://applemobile.pl Mają tylko oryginalne części i znają się na tym świetnie! Korzystam z ich usług od jakiegoś czasu i nie zmienię ich na żadną inną firmę. Naprawa szybka i sprawna, w atrakcyjnej cenie. Czego chcieć więcej?

martin888

Posty: 19

 
Telefony iPhone to drogie urządzenia i moim zdaniem naprawdę nie warto oszczędzać na ich naprawie. Najważniejsze aby użyć oryginalnych części i skorzystać z usług fachowców, żeby niczego nie zepsuć.

wieszdo87

Posty: 31

 
Z telefonami marki Apple jest tak, że trochę kosztuję ale są dobrej jakości. To niezawodne urządzenia. Trzeba się bardzo postarać, żeby je zepsuć. Jeśli już coś się z nimi stanie to warto mieć sprawdzony serwis tych urządzeń, żeby w nagłej sytuacji nie tracić czasu na poszukiwania.

miko_poz

Posty: 20

 
Ja osobiście wybieram jedynie firmy z bogatym doświadczeniem. Cenię sobie też miłą i fachową obsługę. Naprawdę ciężko taką znaleźć. Dlatego jak już mi się uda, to nie zmieniam i stale korzystam z jej usług.

Black_Riot

Posty: 24

 
Też przymierzam się do kupna iPhone, ale właśnie zastanawiam się jaka jest dostępność punktów serwisowych dla produktów Apple w Polsce. Mam oczywiście nadzieję, że produkt w tej cenie będzie bezawaryjny, ale warto mieć wcześniej rozeznanie w tej sprawie.

gregcie@

Posty: 24

 
Taki telefon to tylko do autoryzowanego serwisu. Szkoda by było oddać go amatorom. Lepiej trochę więcej zapłacić a mieć profesjonalną usługę i gwarancję jakości. Takie jest przynajmniej moje zdanie, ale decyzja należy do Ciebie.

jurtus

Posty: 24

 
Tak płynnej i intuicyjnej obsługi nie zapewnia żaden inny producent telefonów komórkowych. To moje ulubione urządzenia, sprawdziłem już wiele i ciągle jestem pod wrażeniem jakości ich wykonania i możliwości jakie dają.

Lupusx

Posty: 6