Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

depilacja laserowa gdańsk, oferta

depilacja laserowa gdańsk, oferta

Zastanawiam się nad tym czy depilacja laserowa boli? Jeśli korzystaliście już z takiej depilacji to dajcie znać. Podzielcie się wrażeniami, bo trochę bólu się boję i nie wiem czy się na to decydować czy nie.

piekniśś

Posty: 3

 
Dawno temu jak laser były nieco gorsze byłam na takim zabiegi, ale bolało. Nie wytrzymałam zbyt długo i właściwie po pierwszym się zakończyło. Dla mnie to zbyt mało komfortowe, dlatego nie polecam innym. Może dzisiaj jest inaczej? Nie wiem.

wrrraak22

Posty: 7

 
Kobiety w ciąży czy kobiety, jakie karmią nie mogą się poddawać takim zabiegom. Przeciwskazań jest mnóstwo, dlatego najlepiej jest się zgłosić do specjalisty na konsultacje, a wszystkiego można się wówczas dowiedzieć.

namok

Posty: 12

 
Kiedyś kobiety tego problemu nie miały. Niestety dzisiaj moda się zmienia i im mniej włosów tym lepiej. Mój partner też chodzi na laser i jest zadowolony. Myślę, że to skuteczne i nawet tanie rozwiązanie dla nas.

Gucio

Posty: 10

 
Kiedyś kobiety tego problemu nie posiadały. Niestety dzisiaj moda się zmienia i im mniej włosów tym lepiej. Mój partner też chodzi na laser i jest zaspokojony. Myślę, że to skuteczne i nawet tanie rozwiązanie dla nas.

bartek33

Posty: 13

 
Dla mnie osobiście depilacja laserowa w Gdańsku przebiegła super. Wybrała specjalistów ze znieczuleniem, dlatego, mimo że miała depilowaną twarz to nic nie czułam. Polecam takie rozwiązanie, bo normalnie to jest mało przyjemne uczucie.

Garguł12

Posty: 11

 
Nie znoszę mieć włosów, zatem mam całe ciało zrobione takim laserem i jestem niezwykle zadowolona. Dla mnie nic lepszego nie ma. Może cos uda im się jeszcze wymyślić, niemniej jednak na razie lasery są coraz wydajniejsze i mogą zaradzić naprawdę cuda. Polecam dla osób, jakie nie chcą każdego dnia się golić albo wyrywać włosów.

Uroczy Boys

Posty: 10

 
Jest salon depilacji laserowej w Gdańsku, który robi to naprawdę fachowo. Podam Wam późnij namiary jak do nich można będzie trafić.

23-Obert

Posty: 14

 
Z depilacji laserowej w Gdyńsku korzystałam tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/ i jestem rzeczywiście niezwykle zadowolona.

dobuś45

Posty: 17

 
Dawno temu jak laser były nieco gorsze byłam na takim zabiegi, natomiast bolało. Nie wytrzymałam zbyt długo i właściwie po pierwszym się zakończyło. Dla mnie to zbyt mało komfortowe, wobec tego nie polecam innym. Może obecnie jest w przeciwnym wypadku ? Nie wiem.

wacek55

Posty: 10