Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

fotograf na wesele zielona góra, kogo polecicie ?

fotograf na wesele zielona góra, kogo polecicie ?

Zacząłem się interesować fotografem, który mógłby mi zrobić fotografie ślubne. Nie za niezmiernie się na tym znam, wobec tego dajcie znać, na co w ogóle zwracać uwagę? Moje doświadczenie w tym na nieszczęście jest zerowe.

Wariat

Posty: 1

 
Zlecałem zrobienie fotografii wnętrz i taka propozycja została wystawiona. Czekałem kilka dni i dom się sprzedał. Ludzie cenią sobie jakość wykonania fotografii, albowiem nie każdy od razu chce przyjechać i dom czy mieszkanie oglądać. To, dlatego pożądane byłoby takie zdjęcia zlecić.

Black_Riot

Posty: 3

 
Mnie się podobają fotografie ślubne. Mogę oglądać nie tylko swoje, lecz również czyjeś. To taka nadzwyczajna chwila dla każdego. Niestety nie zawsze później już jest tak pięknie jak to wyglądało wówczas na zdjęciach.

maniek

Posty: 6

 
Na pewno doświadczony fotograf z Zielonej Góry dostosuje się do każdego, bo ma w tym bardzo duże doświadczenie. To osoba obyta w robieniu zdjęć, dlatego nie boi się nawet najtrudniejszych zadań. Chętnie zrobi zdjęcia rodzinie jak i zdjęcia parze młodej.

robertanisz

Posty: 2

 
Jeśli szukacie fotografa z Zielonej Góry, który bardzo dobrze zna się na zdjęciach to jego ofertę znajdziecie tutaj http://jacekpatecki.pl/portfolio/category/slub. Wykonuje różne zdjęcia włącznie ze ślubami i weselami.

shymzzz

Posty: 26

 
Propozycji jest niezmiernie mnóstwo, dlatego na pewno każdy trafi na kogoś, kto spełni jego oczekiwania. Jeśli chcemy kogoś na już to może być na nieszczęście problem z terminem.

duszter

Posty: 2

 
Dzisiaj zdjęcia są drogie. Niestety cały ślub i wesele też do tanich nie należą, dlatego nie powinno to nikogo dziwić. Można zrobić sobie film z tego wydarzenia, ale zdjęcia są takim dopełnieniem, dlatego warto je zlecać. Wybieramy kogoś, kto się na tym bardzo dobrze zna i wykona takie zdjęcia ślubne, z jakich będziemy bardzo zadowoleni.

Grooby

Posty: 5