Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

wentylacja

wentylacja

Niestety kosztorys prac budowlanych z poprzedniego roku zupełnie się już u mnie nie sprawdza, więc szukam kogoś do optymalizacji, najlepiej w Warszawie, ewentualnie w Rzeszowie, bo czasami się pojawiam w mieście. Macie zaufany kontakt?

Damiano2

Posty: 1

 
Niezły poradnik czyszczenia wentylacji widziałem na https://www.facebook.com/environprojektPS/ i chyba nie zdjęli do tej pory. Czytałem, że brak modernizacji wentylacji może przełożyć się na pożar, co mnie przyznam przestraszyło i od razu się praktycznie skontaktowałem ;) Nie ma żartów generalnie z takimi rzeczami, szczególnie przy utrzymaniu obiektu komercyjnego.

WTFurdoin

Posty: 9

 
Oni akurat mają nie tylko oddział w Warszawie, ale również w innych częściach kraju, więc to pokazuje dość szeroki zakres działania. Bardziej ufam takim markom właśnie.

Posty: 3

 
Nie ma żartów z wentylacją i się o tym przekonałem, bo kilka lat musiałem przez to zamknąć biznes, więc lepiej zdecyduj się na wydanie pieniędzy ;)

mirekp2005

Posty: 23

 
Bezpieczeństwo pożarowe to raczej podstawa, w tym czyszczenie wentylacji. Wielu ludzi nawet nie wie, że błędy w tym obszarze mogą wywołać ryzyko ogniowe.

Marian

Posty: 5

 
Gaszenie gazem to akurat bardzo ciekawe rozwiązanie i uważam przyszłościowe dla tych obiektów, gdzie przechowuje się wrażliwe informacje, jakieś specjalistyczne dane.

Ryszardzik3

Posty: 9